HABERLER

ÖNCELİK HAYATIN ÖNCELİK YAYANIN

Image

İç İşleri Bakanlığı, trafikte yaya önceliğinin bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla, 2019 yılını yaya öncelikli trafik yılı ilan etti.


SEVGİ OTOBÜSÜ YOLLARDA

Image

Ferizli Belediyesi tarafından yürütülen “Sevgi Otobüsü’” projesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların umut ışığı olmaya devam ediyor. Bu hizmetle, yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara evde bakım hizmeti götürülüyor.


HASTANE İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Image

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yeni yapılan hastane bölgesini gezdi. Çalışmalarda gelinen noktayı bizzat yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Soğuk “hastanemizin inşası hızla devam ediyor. Çalışmalar önemli bir noktaya geldi. İnşallah 2019 yılı içinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.


BAŞKAN SOĞUK “İSTİKRARI BOZMAYALIM”

Image

Yahya Bakır Moderatörlüğünde Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, canlı yayında gündemi değerlendirdi. Halkın sorularını yanıtladı. İlçemizin, ülkemizin ve dünya mazlumlarının Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti iktidarına çok ihtiyacı var dedi. Partinin vereceği her görevi yapmaya hazır olduğunu söyledi.


BU İDDİADAN DA BİRŞEY ÇIKMADI!

Image

Ferizli Belediyesi ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız oldukları tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor. İddialardan biride ihalelerde yolsuzluk yapıldığı yönündeydi. İhalelere fesat karıştırıldığı iddiasıyla gündem, 2014 yılından beri sürekli meşgul edilmişti.


YASA DIŞI DİNLEME DAVASI SÜRÜYOR

Image

Eski Sakarya Emniyet Müdürleri Mustafa Aktaş ve Ali Bilkay’ın da aralarında bulunduğu biri tutuklu, 2'si firari 10 eski emniyet mensubunun yargılanmasına devam edildi. Duruşmaya müşteki olarak katılan Ferizli Belediye Başkanımız Ahmet Soğuk sanıklardan şikâyetçi oldu.


KAR TEMİZLEME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Image

Ferizli’de gün boyunca yağan kar sonrası belediye ekipleri, ilçe genelinde kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler ana cadde, arterler ve tehlike arz eden noktalarda buzlanmaya karşı ise tuzlama çalışması yapıyorlar. Gece başlayan çalışmalar gün boyu devam ediyor.


KARLA MÜCADELE EKİPLERİ 7/24 İŞ BAŞINDA

Image

Meteoroloji müdürlüğünün kar yağışı uyarısı ile teyakkuza geçen Ferizli Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, dün geceden itibaren kar yağışının etkisini iyice arttırmasıyla, ilçe genelinde yolları açık tutmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »