OCAK AYI MUHTARLAR VE STK’LAR TOPLANTISI YAPILDI

Ferizli Belediyesi Ocak Ayı Muhtarlar ve STK’lar toplantısı Belediye hizmet binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, mahalle muhtarları ve STK’lar katıldı.


Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında pazartesi günü saat: 12.00’de yapılan toplantıda kurum ve birim amirleri de hazır bulundu. Genel olarak 2017 yılının değerlendirildiği toplantıda 2018’de yapılacak hizmetler de istişare edildi.

Başkan Soğuk muhtarlara yaptığı değerlendirmede 2017 yılının çok verimli geçtiğini, önemli projelere imza atıldığını, bir kısmının hayata geçirildiğini bir kısmın da ihale aşamasına getirildiğini söyledi.

Soğuk konuşmasında şu ifadelerde bulundu;

İlçe sorunlarını konuşmak ve çözüm üretmek için 2018 yılında da toplantılarımız aynı şekilde devam edecek. Sizler bizim mahallelerimizde ki gözümüz kulağımızsınız. Hizmetlerin en ücra yerlere ulaşması için en önemli arkadaşlarımızsınız. Büyük oranda tamamladığımız asfaltlama çalışmalarımız 2018 yılında süratle devam edecek. İnşallah hedefimiz asfaltlanmamış nokta bırakmamak. Alt yapı çalışmalarının bittiği noktalarda Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yol yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Birlikte ilçemize en iyi hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. İnşallah siz değerli muhtarlarımızla beraber mahallelerimizdeki sorunlarımızı anında çözüme kavuşturacağız. Birlikte halkımıza en güzel hizmetleri sunmaya devam edeceğiz, dedi.


Muhtarların talep ve sorunlarını da dinleyen Başkan Soğuk, sorunların bir an önce çözülmesi için ilgili birim ve kurum amirlerine talimat verdi.