BAŞKAN SOĞUK ÇÖKEN İSTİNAT DUVARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Ferizli Küçük Sanayi Sitesi İstinat Duvarının bir kısmı Sabah Saat 08.15 sularında henüz belirlenemeyen bir nedenle çöktü. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, istinat duvarının yıkılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Olaydan hemen kısa süre sonra bölgeye gelen Belediye Başkanımız Ahmet Soğuk, yapılan çalışmaları yerinde inceleyip ekipleri yönlendirdi. Olayda bazı iş yerleri küçük çapta zarar görürken; herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk istinat duvarının yaklaşık 20 yıl önce inşa edildiğini söyledi ve ‘’öncelikli olarak sanayi sitesi esnafımıza büyük geçmiş olsun. Olayda herhangi bir can kaybı yaşanmaması tesellimiz oldu. Belediye ekibimiz, Büyükşehir belediyesi ekipleri, SEDAŞ, SASKİ ve Doğal gaz ekipleriyle birlikte tedbirlerimizi aldık. Gerekli müdahaleleri yapıyoruz. Emniyet kontrol altına alındığında bölgeye tekrar elektrik verilecek.  İnşallah kısa zamanda çalışmaları sonuçlandıracağız. Şuan tüm kurumlar görevlerinin başındalar,’’ diye konuştu.