İSEN VE ÜSTÜN MEHMET SELİM KİRAZ CAMİ İNŞAATINI İNCELEDİLER

Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ayhan Sefer Üstün, Ferizli’de yapımı süren Mehmet Selim Kiraz Camii inşaatında incelemelerde bulundular.

Vekillere Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, İlçe Müftüsü İsmail Temel ve Parti yönetimi eşlik etti.

Vekillerimiz Cami Derneği Başkanından, Ferizli kaymakamlığı karşısın da inşası süren cami hakkında bilgi aldılar. Ardından caminin projesine baktılar ve temel inşaatında incelemelerde bulundular.

Vekillerimiz, ‘’caminin projesi ve mimarisi çok güzel. Aynı şekilde yeri ve mevkii de. Bu cami Ferizli’ye bir sanat eseri kazandıracak. İlçeye çok büyük ivme katacaktır. Bizlerde elimizden gelen gayreti gösterelim. Bir an önce camiyi bitirmek için çalışalım. Bulunduğu yer itibari ile de tam isabetli olan camimiz inşallah insanların ihtiyaçlarına da cevap verecektir. Destekliyoruz ve Tebrik ediyoruz, dediler.

Ayrıca Ferizli’nin çok güzelleştiğine dikkat çeken vekillerimiz emeği geçenlere teşekkür ettiler, çalışmalarında başarılar dilediler. Caminin şimdiden ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundular.