CUMHURBAŞKANI ERDOĞANA FERİZLİDEN DESTEK

Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti ilçe yönetimi ve Ferizlililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla bağış yaptılar.

Bağışçılar Ziraat Bankası Ferizli Şubesine giderek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyası hesabına para yatırdılar. Kampanyaya Ferizli halkı yoğun ilgi gösterdi.

Yapılan ortak açıklamada, “Sen de Destek Ol" sloganıyla yürütülen kampanyada Milletin Adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak amacıyla bağışta bulunduk. Burada miktarın hiçbir önemi yok. Önemli olan gücümüzün el verdiği ölçülerde seçim kampanyasında Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu göstermektedir. Allah Reisimizi başımızdan eksik etmesin. Bu ülkenin ve dünya mazlumlarının O’na daha uzun yıllar ihtiyacı var. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziranda tekrar aziz milletimizin desteğini alarak yoluna devam edecektir” denildi.

Ayrıca istikrarın kalıcı hale gelmesi ve ülkenin bekası adına tüm vatandaşları cumhur ittifakı etrafında birleşmeye davet ediyoruz diyen heyet 'Sen de Destek Ol' diyerek tüm halkımızı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermeye davet ediyoruz, ifadelerinde bulundular.