KAYMAKAM KURTTAN BAŞKAN SOĞUKA İADE-İ ZİYARET

Ferizli Kaymakamı Fatih Kurt, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk'a makamında iade-i ziyarette bulundu.

Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’ın geçici görevle Kilis vali yardımcılığına atanması ile Ferizli’ye yeni atanan ve geçtiğimiz ay göreve başlayan Kaymakam Fatih Kurt, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un kendisine yaptığı hoş geldin ziyaretinin ardından iade-i ziyarette bulundu.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette ilçe hakkında değerlendirmeler yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Belediyenin çalışmaları hakkında Kaymakam Kurt’u bilgilendirdi. Soğuk ve Kurt iki kurum arasında ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ferizli’yi çok beğendiğini ifade eden Kaymakam Kurt “gerçekten özellikle sayın başkan tarafından olmak üzere burada çok iyi karşılandım. Bu hoş karşılama için kendilerine teşekkür ediyorum. Ferizli çok güzel bir ilçe. İnşallah belediye ve diğer kurum ve kuruluşlar ile beraber el ele verip Ferizli’yi daha da ilerilere taşıyacağız” dedi.

Kaymakam Kurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Soğuk ise “bu nazik ziyaretinden ötürü Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Kendisiyle uyum içerisinde çalışacağımızdan asla şüphem yok. Daha önceki kaymakamlarımızla olduğu gibi kendileriyle de ilçemize en güzel şekilde hizmet edeceğiz. Görevlerinde başarılar dilerim” dedi.