FERİZLİDE KARNE HEYECANI

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi ile birlikte okullarımızda karne heyecanı yaşandı.

Ferizli Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerin karne heyecanına ortak olan; Ferizli Kaymakamı Fatih Kurt, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, belediye meclis üyesi İsmail Durmaz öğrencilere karne dağıttılar.

Ferizli Kaymakamı Fatih Kurt’ta ilk karneyi verdi ve öğretmenlere teşekkür etti. Öğrencilere de iyi dinlenin ve kitap okuyun dedi. Başarılar diledi.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk öğrencilere karne dağıttı ve emek sarf ederek bugünlere gelmelerini sağlayan öğretmenlere teşekkür etti.

Uzun ve yorucu bir eğitim-öğretim yılı ardından öğrencilerin iyi bir tatil hak ettiklerini söyleyen Başkan Soğuk “tatilde arta kalan zamanlarınızda kitap okumanızı ve gezip öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Belediye olarak eğitime öncelik vermekteyiz. Her zaman desteklemekteyiz. Dün ve bugün olduğu gibi bundan sonrada aynı şekilde desteğimizi sürdüreceğiz. Kıymetli öğretmenlerimize ve siz öğrencilerimize ailelerinizle beraber huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir tatil diliyorum” dedi.