BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU VE MECLİS ÜYELERİNDEN ANKARA ÇIKARTMASI

Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği tarafından organize edilen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” açılışı ve sunumlarına katıldı.

Başkanımız Gündoğdu’ya Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş ile meclis üyeleri Ruhi Şenol, Mutlu Bülbül ve Mehmet Tunç eşlik etti.

Ankara’da düzenlenen programda Başkan Gündoğdu, bir dizi ziyarette bulundu.

Başkanımız Gündoğdu beraberindeki heyeti ile AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.

Başkanımız Gündoğdu, milletvekillerine Ferizli’de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

Başkanımız Gündoğdu program sonrası değerlendirmelerde bulunarak, belediyelerin hizmet standartlarının yükseltilmesi adına kongrenin faydalı olduğunu ifade etti.

“Birçok önemli siyasetçi ilçemize gelecek”  

Sanayi, tarım ve benzeri alanlarda Ferizli’nin her geçen gün geliştiğini belirten Başkanımız Gündoğdu, “Ankara’da vekillerimize, diğer belediye başkanlarımıza ve bir çok yetkiliye Ferizli’yi anlattık. Birçok önemli siyasetçimiz, bürokratımız ilçemizi ziyaret edecekler.” dedi.

“Ekrem Başkan tam destek veriyor”

Seçim sürecinde Ferizli için hizmetkar olacaklarını hatırlatan Başkanımız Gündoğdu, “Hizmetkar olacağız, dedik ve oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. İlçemiz için çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sakarya’nın ağabeyi Ekrem Başkanımız da sağ olsun. Ferizli’nin gelişimi için bizlere tam destek veriyor.”  dedi.

“Ferizli’yi yarınlara daha güçlü taşıyacağız”

Başkanımız Gündoğdu konuşmasını şöyle tamamladı:

Çalışan üreten bir belediye olarak, Ferizli’ye yeni kurulacak ikinci sanayi bölgesinin de etkisiyle ileride oluşacak nüfus artışını akıllı şehir projesiyle planlayacağız.

Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından katılan yerel yöneticilerin de katıldığı programın hayırlara vesile olmasını dilerim. Ferizlili hemşehrilerimin selamını ilettim. Hep beraber omuz omuza, gönül gönüle Ferizli’yi yarınlara daha güçlü taşıyacağız.”