Ferizli’de yapılacak İlçe Devlet Hastanesi için çalışmalarda sona gelindi.

Bugüne kadar yapılan çalışmalar neticesinde Ferizli’ye yapılacak hastane projesi için sona yaklaşıldı. İhaleyi alan mimarlık şirketi hastane arazisinde yerinde incelemelerde bulundu. Projenin yapımıyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. İhaleyi alan mimarlık bürosu yerinde incelemelerde bulunduktan sonra bir an önce projenin çizilmesi için çalışmalar başlattı. Projenin iki ay içerisinde teslim edileceğini belirttiler.

Yapılan arazi incelemesinin ardından Heyet, hastane yerinin konum ve ulaşım bakımından da çok uygun olduğuna dikkat çekerek, inşallah en kısa zamanda hastanenin temelinin atılması için çalışmalarımızı hızlandıracağız dediler.

Başkan Soğuk ise açıklamasında “2017 yılı yatırımlarımızda olan hastane projemizi biran önce başlatmak istiyoruz. Bugün Sağlık Bakanlığımızdan, sağlık çalışanlarımızdan ve ihaleyi alan mimarlık şirketinden oluşan heyetimizle hastane arazimizi gezerek yapılacak proje hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Yeni Hastanemiz için son noktaya gelindi. İnşallah hastanemizin projesini kısa zamanda bitirip temelini de en kısa zamanda atacağız. Hedeflediğimiz ilçe olma yolunda bir adım daha attık,” dedi.